Гордон на російському ТВ запевнив, що Смешко - єдиний, хто з Путіним буде не шмарклі жувати, а конкретно говорити, після чого ви віддасте Крим і Донбас

2019-01-24 00:30

23 січня журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон за допомогою скайпу взяв участь у програмі "60 минут" на телеканалі "Россия 1". В ефірі обговорювали останні дані Держстату України, згідно з якими за січень - листопад 2018 року Україна придбала товарів із РФ на загальну суму $7,4 млрд.

Гордон назвав торгівлю з державою-агресором обурливим фактом. Він висловив думку, що після виборів нове керівництво України "займе чітку і недвозначну позицію" - вести з РФ якісь справи не можна.

На думку журналіста, з усіх кандидатів у президенти України тільки екс-голова СБУ Ігор Смешко зможе на рівних розмовляти з президентом РФ Володимиром Путіним і повернути окуповані території.

 

 

 

Видання "ГОРДОН" наводить повний текст розмови ведучих Ольги Скабєєвої та Євгена Попова, а також депутата Держдуми РФ Костянтина Затуліна з Гордоном у студії російського телеканала: http://gordonua.com/ukr/publications/-gordon-na-telekanali-rosija-1-vin-...