У Генштабі розповіли деталі весняного призову в армію

2020-05-28 13:35

У травні-липні 2020 року в Україні відповідно до указу президента розпочнеться призов громадян на строкову військову службу.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

"Відповідно до указу президента України від 16 січня 2020 року No 13... протягом травня-липня поточного року визначено проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу, - йдеться у повідомленні від Генштабу.

Зазначається, що згідно з законодавством, на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Окрім того, розпорядженням уряду від 26 лютого 2020 року визначено, що призов громадян України віком 18-19 років проводиться за їхнім бажанням, за письмовою заявою.

"Міністром оборони України направлено листа до голів призовних комісій всіх рівнів, у якому рекомендовано розглядати питання надання відстрочки від призову на строкову військову службу придатним за станом здоров'я громадянам України віком 18-19 років, - додали в міністерстві.

Нагадаємо, весняний призов в Україні був перенесений через коронавірус.

У Кабміні назвали нові терміни весняного призову.

Також повідомлялося, що в Україні на військову службу в червні-липні 2020 року призвуть 500 офіцерів запасу. За матеріалами Слово і Діло.