Зеленський хотів би провести зустріч у "нормандському форматі" протягом найближчих місяців

2020-06-22 23:45

Президент України Володимир Зеленський хотів би провести чергову зустріч лідерів держав "нормандського формату" щодо врегулювання ситуації на Донбасі протягом найближчих місяців.

"Ми повинні зробити все, щоб в найближчі місяці у нас була зустріч у "нормандському форматі", не очікуючи завершення пандемії. Принаймні ми все для цього робимо", - сказав він в інтерв'ю канадському виданню The Globe and Mail, повний текст якого розміщено в понеділок на офіційному сайті президента України.

Зеленський нагадав, що українська сторона звернулася на Мінського майданчика із закликом припинення вогню.

"Нині набагато більше важливих викликів. Нині проводяться з цього питання консультації. Ми говорили про це з Німеччиною і Францією - до цих країн у нас були перші після оголошення карантину міжнародні візити делегацій. Це говорить про те, що для нас це дуже важливо", - зазначив він.

Зеленський нагадав, що Україна змінила підхід до Мінського процесу, до своєї делегації в Тристоронній контактній групі, і до неї увійшли люди, які не просто слухають і кажуть, але й приймають рішення, тому що вони державні службовці рівня віце-прем'єр-міністра України, рівня заступників міністрів уряду України. За матеріалами  Интерфакс-Украина.