Зеленський привітав воїнів Сил спеціальних операцій із професійним святом

2020-07-29 09:59

Сьогодні в Україні відзначається День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.  Привітання глава держави опублікував на сторінці в мережі Facebook.

"Сили спеціальних операцій по праву називають військовою елітою України, адже вони професійно виконують найскладніші та найнебезпечніші бойові завдання. Воїни-спецпризначенці завжди дотримуються свого кредо - перевага якості над кількістю. Я вітаю воїнів-спецпризначенців і ветеранів підрозділу з професійним святом - Днем Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Про ваші подвиги не говорять відкрито, а ваші обличчя завжди залишаються прихованими, проте ми всі впевнені у високому рівні вашої підготовки, загартованості, незламності духу, сміливості та рішучості", - йдеться в повідомленні.

Також Зеленський згадав захисників-спецпризначенців, які полягли в боях за незалежність і суверенітет України.

"Вічна їм пам'ять! Всі ми дякуємо воїнам у сірих беретах за гідне виконання своєї місії із захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України! Слава Силам спеціальних операцій Збройних сил України! Слава Україні!" - підсумував президент.

Сили спеціальних операцій - окремий вид Збройних сил, який складається із добре навчених та мотивованих військових, здатних вести підривну діяльність в тилу ворога, організовувати партизанську боротьбу на окупованих територіях, звільняти або захоплювати важливих заручників.