Пошкоджений вибухом будинок на Позняках у Києві повністю демонтують - Кличко

2020-06-26 13:36

Пошкоджений від вибуху житловий будинок на Позняках у Києві буде повністю демонтовано. Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає кореспондент УНН.

"Будинок, як і говорили попередньо фахівці, буде повністю демонтований. Уже розробляють спеціальний проект, як це зробити, щоб не сталося нових обвалів і щоб не нашкодити сусіднім будинкам", - сказав Кличко.

Поміж тим, спеціальна комісія здійснила обстеження сусідніх секцій біля багатоповерхового будинку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5, і будинку на вулиці Григоренка, 41. До обстеження будівель було залучено фахівців державного підприємства "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій".

За висновком інституту, пошкоджень сусідніх секцій і будинку на вул. Григоренка, 41, які могли б вплинути на їхній обвал, фахівці не виявили. Тому штаб із ліквідації надзвичайних ситуацій ухвалив рішення про повернення жителів зазначених будинків до своїх квартир.

"Висновки ж про причини вибуху у будинку зробить Державна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Експертиза триває. Працюють і правоохоронні органи. І винуватці цієї трагедії мають понести відповідальність", – зауважив мер Києва.