У поліції відкинули версію про вбивство мера Кривого Рогу

2021-09-07 18:07

Правоохоронці відкинули версії про умисне вбивство та інсценування самогубства мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Заступник начальника управління Головного слідчого управління Нацполіції Микола Батюк під час брифінгу заявив, що смертельний постріл було зроблено з близької відстані.

Своєю чергою, заступник начальника ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Олег Сліпчук розповів, що на місці події розташовано чотири камери, одна - в холі будинку. Продивившись відео, слідчі дійшли висновку, що у ніч перед трагедією Павлов був удома сам і інформації про те, що там знаходився ще хтось, немає. Постріл стався о 6:45 ранку.

"На сьогодні розглядають основні версії - самогубство, скоєне з причин, які можуть бути пов'язані з особистим життям і перебуванням на посаді мера... З огляду на особу потерпілого, його спосіб життя, не виключається версія доведення до самогубства", - розповів він.

Батюк додав, що ті, хто заявляв про вбивство Павлова, під час допиту не надали доказів своїх слів. У поліції також заявили, що Павлов їздив на полювання і відвідував тир, тобто "вільно міг користуватися зброєю".

Міського голову Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли вбитим 15 серпня в його будинку, розташованому в селі Вільне Дніпропетровської області. Біля мера лежала його зброя.

Костянтин Павлов керував Кривим Рогом з грудня 2020 року. Він був висуванцем партії "Опозиційна платформа - За життя.

25 серпня на позачерговій сесії Криворізької міської ради виконувачем обов'язків міського голови став Юрій Вілкул. За матеріалами Zaxid.net