Ощадбанк виграв суд у Сбєрбанку Росії

2020-08-12 17:20

Державний Ощадний банк України повідомив про виграш справи щодо торгової марки "Сбєрбанк" за зустрічним позовом Сбєрбанку Росії, розгляд якої тривав більш як чотири роки.

Про це інформує пресслужба Ощадбанку.

Згідно з повідомленням, представники Сбєрбанку Росії намагалися переконати суд у тому, що реєстрація Ощадбанком торговельної марки "СБЕРБАНК" на території України порушила права Сбєрбанку Росії. Під час судового розгляду було проведено три експертизи, розглянуто понад 100 клопотань сторін.

Зрештою апеляційна інстанція погодилась з аргументованою і переконливою позицією представників Ощадбанку та відмовила в задоволенні позову Сбєрбанку Росії.

"Перемогу в цій справі не можна переоцінити, адже це важливий етап в історії захисту Ощадбанком своїх прав інтелектуальної власності в основній судовій справі, яка стосується заборони російському Сбєрбанку незаконно використовувати фірмове найменування "СБЕРБАНК" на території України", - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Нагадаємо, що на початку 2016 року Ощадбанк подав до суду на Сбербанк (колишнє ПАТ "Дочірній банк Сбєрбанку Росії") з позовом про порушення прав інтелектуальної власності. Ощадбанк наполягає, що він є єдиним законним власником торгової марки "Сбербанк" на території України, тому перейменування Сбербанку Росії було незаконним. У вересні 2016-го Ощадбанк відстояв право на бренд "Сбербанк".

Сбєрбанк (раніше - банк НРБ) заснований у 2001 році. 26 листопада 2015 року він змінив назву із Сбєрбанк Росії на Сбєрбанк.

Саме у відповідь на основний позов Ощадбанку Сбєрбанком Росії було подано контрпозов, який 10 серпня 2020 року вирішено на користь Ощадбанку. Рішення вже набуло чинності.

За матеріалами LB.ua