На кордоні з Білоруссю відновили роботу ще два пункти пропуску

2020-07-07 10:44

Ще в дев'яти пунктах пропуску на кордоні з Росією та Білоруссю відновили пропуск пішоходів

У вівторок, 7 липня, на украино-білоруському кордоні відновили роботу ще два пункти пропуску. Зокрема, пропуск пішоходів, пасажирського та вантажного транспорту відновили в пунктах "Дольськ" (Волинська область) і "Вільча" (Київська область).

Про це повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України.

Як розповіли прикордонники, роботу пунктів пропуску була відновлена з 00:00 7 липня у зв'язку з набранням чинності розпорядження Кабінету міністрів від 17 червня.

Також у ДПСУ нагадали, що пункт "Вільча" зможуть перетнути лише громадяни України і Білорусі, а "Дольськ" - всі, хто мають право на перетин українсько-білоруського кордону.

Крім цього був відновлений пропуск пішоходів ще в дев'яти пунктах пропуску на кордоні з Росією та Білоруссю.

На кордоні з РФ: "Мілове" (Луганська область, Міловський район); "Гоптівка" (Харківська область, Дергачівський район); "Бачівськ" (Сумська область, Глухівський район); "Юнаківка" (Сумська область, Сумський район).

На кордоні з Росією та Білоруссю: "Сеньківка" (Чернігівська область, Городнянський район).

На кордоні з Білоруссю: "Нові Яриловичі" (Чернігівська область, Ріпкинський район); "Виступовичі" (Житомирська область, Овруцький район ); "Доманово" (Волинська область, Ратнівський район); "Славутич" (Чернігівська область, Чернігівський район).

Нагадаємо, вчора, 6 липня, на кордоні з Польщею для автотранспорту відкрили пункт пропуску "Грушів-Будомєж". За матеріалами РБК-Україна