У Києві визначили дві умови, за якими карантин знову посилять

2020-05-28 13:22

Київ визначив умови, за яких місту доведеться повернутися до карантинних обмежень.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко 28 травня під час брифінгу.

"Ми поступово послаблюємо обмеження. Спостерігаємо, як в цій ситуації буде розповсюджуватися вірус. Головне, щоб послаблення не призвели до нової хвилі захворюваності. Якщо кількість хворих на коронавірус буде збільшуватися, в нас є алгоритм дій", - сказав він.

Столиця визначила такі умови, за яких карантин знову посилять: Якщо загальна кількість нових випадків COVID-19 за останніх 7 днів становитиме більше, ніж 24 особи на 100 тисяч населення Якщо завантаженість ліжок у медзакладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком коронавірусу, буде понад 75%

"Уряд визначив показники, за якими можна запроваджувати послаблення. Ми ж - розробили алгоритм, за яким, у разі погіршення епідеміологічної ситуації, місто вживає заходів. І може посилювати обмеження, щоб упередити стрімке розповсюдження вірусу", - сказав Кличко.

Мер звернувся до киян: "давайте разом не допустимо повернення до карантину! Давайте дотримуватися правил безпеки - не нехтувати масками, рукавичками, соціальною дистанцією, уважно ставитися до свого здоров'я! Це - нескладно і дуже необхідно".

Раніше пляжний сезон в Києві, попри плани розпочати його від 1 червня, перенесли. Позасмагати і покупатися кияни зможуть не раніше 7 червня. Для відкриття пляжі мають отримати санітарний паспорт. За матеріалами ТСН.ua