У МОЗ розповіли, як отримати компенсацію за лікування від коронавірусу

2020-12-02 23:43

Пацієнти, які витратили особисті кошти на лікування від коронавірусної інфекції, зможуть повернути гроші. Це стосується тих пацієнтів, які проходять лікування вдома під наглядом сімейного лікаря.

Єдина умова для отримання компенсації - ліки для лікування повинен виписати лікар. Про це повідомляє "Сегодня".

У МОЗ зазначили, що для отримання компенсації за лікування від COVID-19 потрібно зберегти рецепт від лікаря, результати тесту на коронавірус і всі чеки.

"Для компенсації вартості лікування потрібно подати заяву та копію чеків в районне управління праці та соцзахисту та написати заяву. Контакти можна знайти на сайті eHealth", - повідомили в контакт-центрі МОЗ.

Нагадаємо, лікар розповів, що не можна робити, якщо ви отримали позитивний тест на COVID-19. Найголовніше, за словами експерта, не панікувати.

Євген Комаровський розповів головне про профілактику коронавірусної інфекції. Він заявив, що ліків проти COVID-19 не існує, і в цьому випадку може допомогти тільки вакцинація.

Але можна уникнути переходу хвороби у важку форму, оскільки все залежить від дефіциту в організмі вітамінів і мікроелементів. При цьому ймовірність підчепити інфекцію залежить від цілого ряду факторів. За матеріалами РБК-Україна.