Консул відвідав 12 затриманих у Дубаї українок - МЗС

2021-04-06 20:42

Консул відвідав 12 затриманих у Дубаї українок - МЗС

У Дубаї затримали затримала не одинадцять, а дванадцять громадянок України. 6 квітня їх відвідав український консул, повідомив в коментарі Радіо Свобода речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

"Дубайська поліція затримала не одинадцять, як раніше повідомлялося, а дванадцять громадянок України. Сьогодні їх відвідав український консул. Він також провів зустріч із керівництвом департаменту кримінальних розслідувань Дубаю", - заявив Ніколенко.

За його словами, правоохоронці підтвердили, що причиною затримання українок стало порушення норм моральної етики та поширення в соцмережах фото і відеоматеріалів непристойного характеру. Відповідно до законодавства ОАЕ, покаранням за скоєння такого правопорушення може бути штраф у розмірі близько 1300 доларів США з подальшою депортацією.

"Умови утримання громадянок у слідчому ізоляторі прийнятні. Вони забезпечені їжею, медичним наглядом. Консульство України в Дубаї підтримує зв'язок із рідними, тримає справу на контролі", - зазначив речник МЗС.

3 квітня у Дубаї затримали 40 людей за зйомку відеоролика, в якому оголені дівчата стоять на балконі одного з хмарочосів.

Поліція затримала людей у зв'язку із порушенням норм суспільної моралі. За матеріалами radiosvoboda.org