Ігор Смeшко: Щоб стати успішною країною потрібно будувати демократію. Але, ми до цього ще і не приступали

2019-02-03 12:47

12 цитат, від кандидата в Президенти України Ігоря Смешка, які варті на вашу увагу.

1. "Ми внесли величезний вклад в міжнародну систему безпеки, коли відмовилися від ядерної зброї. Так чому сьогодні міжнародне співтовариство не може нам хоча б допомогти контролювати україно-російський кордон?", - інформують "Українські реалії" з посиланням на bloginside.in.ua.

2. "Нерозкриті злочини породжують нові злочини, а непокарані злочинці множать нових злочинців".

3. "Україна - це не Росія, це абсолютно інший народ, це народ вільних воїнів і вільних землеробів з давньою історією. Авторитарну форму правління на кшталт Росії тут побудувати просто неможливо, і будь-які спроби створити контрольований авторитарний режим в Києві не буде мати успіху".

4. "Путін зайде настільки далеко, наскільки ми йому дозволимо.

5. "У першій статті Конституції України сказано, що у нас демократія, але ми зовсім не будуємо демократичну систему, в якій нарешті будуть розмежовані повноваження аполітичних професіоналів, - яким заборонено бути в партіях, і політиків, - які тільки на час приходять до влади. Треба законодавчо заборонити знищувати професійний апарат всередині демократичних інститутів влади ".

6. "Нескореним духом ми довели, що меч буде завжди програвати силі духу".

7. "Основні вороги України: зовнішній - Росія, і внутрішній - високий рівень корупції. Крім того, некомпетентне державне управління, а також відсутність професіоналізму в правоохоронних органах і органах забезпечення державної безпеки".

8. "Як професіонал я знаю - перемога можлива шляхом зміцнення економіки, підвищення рівня життя українців та нарощування бойових спроможностей Збройних Сил разом з упевненим просуванням до євроатлантичної спільноти".

9. "На сьогодні влада має усі ознаки кланово-олігархічної автократії, яка нищить економіку, виштовхує людей за кордон, а тих хто залишається, перетворює на жебраків".

10."Щоб стати успішною країною потрібно будувати демократію. Але, ми в Україні також - до цього ще і не приступали. Усі, хто критикував "попередню владу" за роки незалежності, щоб самому до неї дістатися, ніколи навіть і не планували цього робити. Їх цілком влаштовувала існуюча політична система і модель економіки, які засновані на кланово - феодальному авторитаризмі".

11. "Наша країна - друга по території в Європі, з величезним потенціалом. Це не Польща, не Болгарія і не балтійські республіки - це величезний, якщо хочете, слон, який, увійшовши в існуючі європейські системи, може повністю перекроїти баланс всередині них".

12. "Ми часто нарікаємо, що наша судова система не витримує критики, так ось, у багатьох країнах Заходу є цікава норма закону: перед тим як надіти суддівську мантію, кандидат на цю посаду дає підписку, що дозволяє правоохоронній системі періодично займатися перлюстрацією його листів і прослуховуванням. Він свідомо обмежує свої цивільні права, тому що, виконуючи функції держави і верша долі людей, повинен і сам стати підзвітним державі і суспільству".

Джeрeло: http://ukrreal.info/ua/Like/181106-igor-smeshko-12-tsitat