Історичне відео як Петро Порошенко прийшов у прямий ефірі програми "Право на владу" на "1+1" та запрошував Зеленського на дебати

2019-04-12 07:23

"Я запрошую пана Володимира приїхати на канал "1+1" на програму "Право на владу" і взяти участь у дебатах на своєму полі. Приїжджайте, пане Володимире, це не страшно. Я буду тут протягом 40 хвилин. Чекатиму вас", - сказав Порошенко.

"Петро Олексійович Порошенко знає, що я зараз перебуваю в Парижі, у Франції. Поїхав туди на зустріч із Макроном, про яку ви знаєте",- сказав Зеленський.

Порошенко зауважив, що він не цікавиться пересуваннями Зеленського і не міг знати про його перебування, коли запрошував прямо зараз на дебати в студію телеканалу. Президент додав, що він теж завтра буде на зустрічі з Макроном. Але це не завадило йому прийти на ефір, аби взяти участь у дебатах.

Президент іще раз повторив запрошення Зеленському взяти участь в національних теледебатах на Суспільному 19 квітня. На це Зеленський відповів: "19 числа на НСК "Олімпійський". Крапка".

У студії були критики Порошенка прокурор Костянтин Кулик,, який звинувачує Порошенка у покриванні своїх друзів та колишній голова Одеської обладміністрації, якого звільнив Порошенко.

Вони не очікували побачити в студії президента і говорили розгублено.

"Ми маємо інформацію, що під час поїздки в Ізраїль пан Кулик зустрічався з оточенням власника цього каналу пана Коломойського. І саме від нього пан Кулик отримав цей наказ, і саме там він прийняв рішення зрадити присязі. Після повернення у Київ пан Кулик вирішив полетіти у Відень, де зустрівся зі ще одним юристом Коломойського, там йому написали текст, із яким він прилетів до Києва" ,- сказав Порошенко.

В кінці розмови Порошенко ще раз запросив Зеленського на дебати, а ведуча у відповідь дещо тремтячим голосом сказала Порошенку, що він із своїм конкурентом зможе подебатувати завтра в Парижі.