"Голос" достроково припинив депутатські повноваження Вакарчука

2020-06-26 16:38

У п'ятницю, 26 червня, на позачерговому з'їзді партії "Голос" делегати ухвалили рішення про припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука.

Про це повідомив сам Вакарчук на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні з'їзд партії Голос позбавив мене депутатських повноважень. Я дякую делегатам з'їзду за повагу до мого рішення", - повідомив він.

Вакарчук зазначив, що і надалі залишається активним членом партії "Голос".

"Буду допомагати всім, чим зможу і там, де буду корисним. Дякую кожному члену фракції Голос за те, що створили таку команду в парламенті. Так тримати. Слава Україні", - написав Вакарчук.

Народний депутат України, лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук 11 червня оголосив про складання депутатських повноважень. Рада не підтримала його рішення скласти мандат.

Тоді народний депутат і лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук придумав, як йому скласти депутатський мандат. Він вирішив спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з'їздом партії з виборчого списку, що, згідно з Конституцією, автоматично призведе до втрати депутатського мандату. Рішення Святослава Вакарчука скласти свої депутатські повноваження не пов'язане з історією про нібито партійний конфлікт в "Голосі" через відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. За матеріалами #Буквы