Суд відкрив справу за позовом про відновлення Нефьодова на посаді глави Митниці

2020-05-26 17:37

Окружний адміністративний суд Києва відкрив справу за позовом колишнього голови Державної митної служби Максима Нефьодова про відновлення його на посаді. Підготовче засідання призначено на 1 липня.

Про це повідомили в прес-службі ОАСК.

Наголошується, що у своєму позові Він просить суд визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету міністрів від 24 квітня про звільнення його з посади голови Митниці.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження і призначив на 1 липня підготовче засідання за позовом Максима Нефьодова до Кабінету міністрів України щодо поновлення його на посаді голови Державної митної служби", - йдеться в повідомленні.

Також Нефьодов просить суд стягнути на його користь суму середнього заробітку за час відсторонення від служби в розмірі середньоденної (годинної) заробітної плати.

Нагадаємо, уряд прийняв рішення про звільнення Нефьодов в кінці квітня, причиною став один з найгірших показників держбюджету України за надходженнями за останній час.

Минулого тижня Нефьодов подав у ОАСК позов з проханням поновити його на посаді глави Держмитниці. За матеріалами РБК-Україна.