Зеленський створив робочу групу, яка має напрацювати пропозицій щодо мінімізації загроз від будівництва газогонів в обхід України

2021-09-17 00:02

Президент України Володимир Зеленський створив робочу групу з напрацювання пропозицій щодо окремих загроз у безпековій та енергетичній сферах України.

Відповідне розпорядження No545/2021-рп оприлюднене на сайті голови держави.

"З метою підготовки пропозицій щодо заходів із запобігання та мінімізації негативних наслідків для держави у зв'язку із будівництвом магістральних газопроводів в обхід України утворити робочу групу з напрацювання пропозицій щодо окремих загроз у безпековій та енергетичній сферах України (далі - робоча група) та затвердити її персональний склад (додається)", - сказано в документі.

До складу робочої групи увійшли: керівник Офісу президента Андрій Єрмак, голова Служби безпеки України Іван Баканов, голова правління АТ "НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко, міністр енергетики Герман Галущенко, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Керівникові робочої групи дозволено вносити в разі потреби зміни до її персонального складу і залучати в установленому порядку до роботи в ній представників органів виконавчої влади, наукових установ, громадських об'єднань, незалежних експертів.

Робочій групі доручено внести пропозиції щодо заходів із запобігання та мінімізації негативних наслідків для держави у зв'язку із будівництвом магістральних газопроводів в обхід України.

Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.