Facebook, WhatsApp і Instagram дали збій

2020-04-02 10:12

У роботі соціальних мереж Facebook і Instagram, а також месенджера WhatsApp стався збій, повідомляє портал Downdetector, відслідковує роботу популярних інтернет-ресурсів.

Проблеми в роботі Facebook виникають в основному при завантаженні зображень (72%), перегляді стрічки (16%) і вході зі систему (10%). В Instagram збої в більшості випадків пов'язані з переглядом стрічки (55%), користувачі також скаржаться на те, що не можуть переглядати історії (37%), і робити публікації (6%). У WhatsApp у користувачів виникли проблеми з відправленням і отриманням повідомлень (67%), а також із з'єднанням (31%).

Більшість скарг на роботу сервісів надійшли з США. Також на збій звернули увагу користувачі в Мексиці, Аргентині, Бразилії, Колумбії та в деяких європейських країнах. У Росії з проблемами зіткнулися жителі Москви і Санкт- Петербурга.

Про збої писали і користувачі соцмереж. В тому числі вони скаржилися на те, що Facebook не оновлює новинну стрічку, а в Instagram виникають проблеми із завантаженням.

Користувачі також повідомляли про збій в роботі Facebook і Instagram 13 березня. Тоді проблеми спостерігалися в США, Франції, Німеччини, Великобританії, Бразилії, Колумбії, Індії, Сінгапурі та інших країнах.

Раніше повідомлялося, що СБУ нейтралізувала чергову групу інтернет- пропагандистів, які на замовлення російських спецслужб поширювали в соцмережах фейки про COVID-19.

За оперативною інформацією, двоє киян публікували у Facebook фейковй контент російського виробництва з метою провокування паніки, дискредитації дій влади та дестабілізації суспільно-політичної обстановки в країні. За матеріалам Дзеркало тижня. Україна