У Twitter відреагували на "закон" Трампа про соцмережі

2020-05-29 10:33

Керівництво Twitter відреагувало на "закон" президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа про соціальні мережі, назвавши рішення реакційним, політизованим та таким, що загрожує свободі слова в Інтернеті. Заява була опублікована на офіційній сторінці в Twitter.

"Цей виконавчий указ відображає реакційний і політизований підхід до відповідного законодавства. Спроби в односторонньому порядку порушити (розділ 230 закону про порядність у ЗМІ, - ред.) загрожують майбутньому онлайн-висловлювань та свободи в Інтернеті", - йдеться в заяві. При цьому наголошується, що розділ 230 закону про порядність у ЗМІ захищає американські інновації та свободу слова і ґрунтується на демократичних цінностях.

This EO is a reactionary and politicized approach to a landmark law. #Section230 protects American innovation and freedom of expression, and it's underpinned by democratic values. Attempts to unilaterally erode it threaten the future of online speech and Internet freedoms. - Twitter Public Policy (@Policy) May 29, 2020

Нагадаємо, під деякими публікаціями президента США Дональда Трампа в Twitter з'явилося автоматичне маркування, що вказує на недостовірні відомості у повідомленнях. Пости Трампа стосувалися можливих фальсифікацій при голосуванні на виборах поштою.Трамп відреагував на це тим, що "соціальна мережа придушує свободу слова".

Разом з тим, президент США підписав спеціальний "закон про соцмережі", який, як очікується, дасть владі більше можливостей для регулювання їхньої діяльності, повідомляє Білий дім.

Зокрема, після підписання закону, в США стане можливим подавати в суд на соціальні мережі, які раніше були захищені законом 1996 року, що гарантував захист сайтів, які створені і управляються всередині однієї компанії. Його також називали "26 слів, які створили інтернет". За матеріалами РБК- Україна, Дзеркало тижня. Україна