Виходець з України може бути замішаний у гучному скандалі у США у сфері освіти

2019-03-16 19:53

Виходець з України може бути замішаний у гучному скандалі у США із шахрайством при вступі до престижних вузів. Ігор Дворський з Вест Голлівуд, як повідомляють американські ЗМІ, брав участь у схемі, яку називають найбільшою в історії країни.

Як повыдомляэ "Радіо Свобода", Дворського звинувачують у тому, що він брав хабарі та надавав сприяння з проходженням іспитів, результати яких враховувались при вступі до престижних вузів країни.

Водночас, публікація на сайті Beverly Press від 2010-го року, відзначала, що повний тезка обвинуваченого Ігор Дворський є освітянином у США.

Відповідно до статті, у 2010-му році Ігор Дворський працював у школі, яку створила його мати Еліна, яка «довгий час працювала в освіті в Україні». Ймовірно може йтись про ту саму особу. Сайт школи створеної Дворською переправляє на сайт West Hollywood College Preparatory School. У якості місця роботи Дворського обвинувачення вказує West Hollywood Test Center.

На момент написання цього матеріалу «Голос Америки» не отримав відповіді від West Hollywood College Preparatory School на запитання, чи був обвинувачений Ігор Дворський їхнім співробітником.