Лукашенко і Путін обговорили майбутнє затриманих у Білорусі "вагнерівців"

2020-08-07 16:13

Президент Білорусі Олександр Лукашенко обговорив з президентом Росії Володимиром Путіним майбутнє затриманих біля Мінська бойовиків приватної військової компанії "Вагнер", про видачу частини з яких просить Україна.

Про це повідомляють на сайтах адміністрацій обох керівників.

"Телефонна розмова відбулася 7 серпня з ініціативи російського лідера", - повідомили у пресслужбі Лукашенка.

Однією з головних тем розмови стало затримання 33 російських громадян на території Білорусі.

"У зв'язку з цим було підкреслено прагнення разом якнайсерйозніше розібратися в цій ситуації. Президенти домовилися максимально предметно і ретельно вивчити кожен наявний факт, щоб установити справжні причини ситуації, знайти винних і притягнути їх до відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що значна частина бесіди стосувалася актуальних питань протидії пандемії COVID-19 у двох країнах, створення вакцини для боротьби з цією інфекцією. Також предметно глави держав обговорили перебіг виборчої кампанії в Білорусі. Путін, зокрема, наголосив на важливості подальшого розвитку братніх білорусько-російських відносин і необхідності протистояти негативним тенденціям і процесам третіх сил, які можуть призвести до їх погіршення", - повідомили у пресслужбі білоруського президента.

За матеріалами LB.ua