У Польщі фермери зацікавлені в українських працівниках - польський міністр

2020-07-01 11:08

У Польщі хочуть, щоб українські працівники приїжджали на роботу в аграрному секторі, оскільки потреба на ринку є дуже великою.

Про це під час зустрічі в понеділок у Варшаві з послом України в Польщі Андрієм Дещицею заявив міністр сільського господарства і розвитку села РП Ян Кшиштоф Ардановський, інформує міністерство сільського господарства і розвитку села.

"Ми хочемо, щоб громадяни України охоче приїжджали працювати в аграрно- споживчому секторі Польщі, оскільки потреби на рику є дуже великими", - заявив Ардановський.

Він зазначив, що українські працівники користуються авторитетом у польських аграріїв, а завдяки культурній та мовній близькості легко знаходять роботу у сфері сільського господарства.

Ардановський поінформував Дещицю про нинішні умови працевлаштування працівників в сільському господарстві, зокрема з врахування пандемії COVID- 19.

Як зазначається, Дещиця висловив очікування, що ставлення до українців, які працюють в аграрному секторі Польщі, буде не гіршим, ніж до польських. На думку дипломата, необхідно відкрити чергові пункти пропуску на українсько- польському кордоні з метою покращення прикордонного руху і повного відновлення регулярних автобусних сполучень між обома країнами.

Дещиця також запитав про зацікавлення з польського боку інвестуванням в Україну. Ардановський підтвердив, що польські компанії аграрно-споживчого сектору розглядають можливість інвестицій. На його думку, є потреба широкого рекламування в Польщі умов інвестування на українському ринку. За матеріалами Укрінформ.