Президент України Володимир Зеленський вважає, що можливість початку широкомасштабної війни з Росієєю може бути щодня, але зараз йде залякування, зокрема через ЗМІ. Про це він сказав в ході пресмарафону у зв'язку з екватором каденції.

"Ми повністю контролюємо наші кордони та повністю готові до будь-якої ескалації. Ми щодня отримуємо розвіддані, зокрема від партнерів. Насамперед ми маємо розраховувати на себе, армія у нас потужна", - заявив Зеленський.

Він також зазначив, що Україна повністю контролює кордони і готова до будь- якої ескалації.

Президент Володимир Зеленський у телефонних розмовах обговорив концентрацію російських військ біля кордонів України з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

У п'ятницю, 26 листопада, відбудеться прес-марафон президента України Володимира Зеленського, присвячений "екватору" його каденції. Пресмарафон "30 запитань Президенту України" розпочнеться о 12:00 і триватиме три години. Захід транслюватиметься онлайн на офіційній фейсбук - сторінці Офісу президента та на українських телеканалах.

Міжнародний валютний фонд опублікував новий меморандум за програмою stand- by з Україною та супровідні документи до нього. МВФ на початку тижня провів перший перегляд програми, продовживши її ще на пів року - до червня 2022 року, а також перерахував Україні транш на майже 700 млн доларів.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав нову керівну коаліцію у ФРН зайняти "жорсткішу" позицію щодо газопроводу "Північний потік - 2".

Общество

У додатку "Дія" з'явилася нова функція. Тепер у застосунку можна завантажити сертифікат про вакцинацію (довідку про одужання або негативний тест) у форматі PDF на свій смартфон.