6 грудня в Україні щороку відзначають День Збройних сил.Цьогоріч ми зустрічаємо його в особливих умовах, коли тисячі офіцерів і солдатів героїчно захищають нашу державу і наші життя на фронті.І саме у цей складний час ми чітко усвідомлюємо, що сильна держава починається з сильної армії.

Під час російської ракетної атаки 5 грудня були влучання в енергооб'єкти у Київській, Вінницькій та Одеській областях, попри це енергетична система функціонує. В деяких регіонах вимушено застосовано екстрені відключення для збалансування системи й уникнення аварій.

Президент Володимир Зеленський після восьмого масованого ракетного обстрілу Росії по енергетичних об'єктах України 5 грудня висловив подяку силам протиповітряної оборони (ППО), енергетикам і всім українцям.

Рада національної безпеки та оборони України доручила Кабінету міністрів запропонувати Верховній Раді заборонити в Україні діяльність релігійних організацій, пов'язаних із центрами впливу в Росії.

Йдеться про Українську православну церкву Московського патріархату.

Від початку повномасштабної війни, тобто з 24 лютого, українська армія втратила загиблими до 13 тисяч військових.

Армія

Уведено в обіг нову марку "Зброя Перемоги". Частину зібраних коштів Укрпошта спрямує на допомогу українським військовим.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу компанії.

У світі

ЗМІ та Технології

Спорт

Олімпійський чемпіон та народний депутат Верховної Ради від фракції "Слуга Народу" Жан Беленюк написав заяву з проханням виключити його зі складу Національного олімпійського комітету України.