ЗСУ підтверджують застосування російськими загарбниками іранських дронів в Україні

2022-09-16 13:35

Повітряні сили ЗСУ мають дані про застосування російською армією іранських безпілотників "Shahed 136" та інших модифікацій. Як передає "Укрінформ", про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" повідомив представник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат, коментуючи питання щодо застосування російськими військами іранських БПЛА.

"Що стосується Ірану, так, є дані, що справді російська армія отримує і вже використовує. Ми бачили вже збитий один БПЛА - це "Shahed 136". Це фактично дрон-камікадзе. Зрозуміло, що ціль надзвичайно складна і для поразки саме таких цілей потрібні ще додаткові системи. Крім того, потрібна знову- таки пильність наших воїнів", - наголосив Ю.Ігнат.

Представник ЗСУ зазначив, що це нова зброя в РФ, в якій вона має велику потребу. На думку Ю.Ігната, ворог, найімовірніше, використовуватиме й інші модифікації іранських дронів у війні з Україною, тому необхідно бути готовими до цього.

"Це нові виклики, і буде адекватне реагування та нові прийоми протидії їм", - запевнив Ю.Ігнат, висловивши сподівання, що у відповідь на постачання такої зброї з боку Ірану та інших авторитарних країн демократичний світ відповість новими зразками зброї для України.