Падіння ракети в Молдові доводить, що російський ракетний терор становить величезні загрози безпеці сусідніх країн - МЗС

2022-12-05 18:12

Падіння ракети на території Молдови ще раз доводить, що російський ракетний терор становить величезні загрози не лише безпеці України, а й безпеці сусідніх країн, заявив речник українського МЗС Олег Ніколенко. Повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

"ЗМІ повідомляють про падіння ракети на території Молдови після ракетного удару Росії по Україні. Це ще раз доводить, що російський ракетний терор становить величезні загрози не лише безпеці України, а й безпеці сусідніх країн", - написав Ніколенко на своїй сторінці у фейсбуці.

При цьому він наголосив, що Україна має якнайшвидше отримати сучасні системи протиракетної та протиповітряної оборони, які рятуватимуть життя людей, захищатимуть критичну інфраструктуру та запобігатимуть подальшим ракетним обстрілам з боку РФ.

У понеділок, 5 грудня, після чергового масованого ракетного обстрілу РФ по Україні співробітники прикордонної поліції Молдови виявили ракету, що впала недалеко від міста Бричани.

Наразі район, де було виявлено ракету, оточено поліцією та прикордонниками. На місці очікуються спеціалізовані служби МВС, вибухотехнічної служби та Генеральної інспекції з надзвичайних ситуацій Молдови.