Росія має ракет ще для 3-4 масованих атак - Данілов

2022-11-22 22:00

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що Росія має ресурс для 3-4 масованих ударів, рівноцінних атаці, яка сталася 15 листопада.

Про це він сказав в етері Радіо Свобода.

За його словами, українська влада має достеменну інформацію про наявність на території РФ тих чи інших видів озброєння.

"Певних ракет залишилося менше ніж 10%, є ракети, яких залишилося 18%, є ракети, яких, на жаль, до біса на території РФ - це ракети С300. Їх занадто багато. Ними зараз і жбурляють в Запоріжжя, Херсон, на Харківщину. У них їх ще багато", - сказав секретар РНБО.

Данілов також заявив, що українській владі відомо, скільки у Росії є високоточних ракет: "Якби все було гаразд, то вони б точно не зверталися до іншої країни для того, щоб їм допомагали ракетами".

За його словами, Росія має ресурс для 3-4 масованих ударів, рівноцінних атаці, яка сталася 15 листопада.

"Той напад, який був 15 листопада, був одним із найпотужніших. Якщо йдеться про такий обстріл, який був 15-го числа, то це максимум три-чотири рази вони можуть ще зробити такі обстріли", - зазначив секретар РНБО.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що російські війська витратили більшість арсеналу деяких видів крилатих ракет під час ударів по Україні з 23 лютого до 18 листопада.

За словами президента Володимира Зеленського, за 270 днів повномасштабної війни Росія випустила по Україні понад 4 700 ракет.

Раніше газета The Washington Post повідомила, що Іран планує передати Росії не тільки ударні безпілотники, а й ракети класу "земля-земля".

Напередодні газета повідомила про нову угоду між Росією та Іраном - Тегеран зобов'язався організувати виробництво своїх бойових безпілотників на території Росії.

За матеріалами UA: Суспільне Новини