Зеленський повідомив про розгортання в Україні "Пунктів незламності"

2022-11-23 08:54

У містах України буде активовано "Пункти незламності", якщо в результаті російських ракетних ударів постачання електроенергії не вдасться відновити у короткі терміни, сказав у відеозверненні  Володимир Зеленський.

"Розгортаємо по всій країні й наш новий проєкт підтримки людей - "Пункти незламності". За підсумками цього дня підготовлено вже понад 4 тисячі таких пунктів. Заплановано ще більше. Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота "Пунктів незламності" - там усі базові послуги. Це електрика, мобільний зв'язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово. Пункти працюватимуть обов'язково при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо", - розповів Зеленський.

За його словами, зараз працює сайт nezlamnist.gov.ua, на якому розміщена мапа таких пунктів по всій країні і вона постійно оновлюється.

"На сайті та в усіх "Пунктах незламності" можна буде дізнатися, де працюють найближчі АЗС, банківське відділення, аптека, магазин. Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, з урахуванням того, які терористи воюють проти нашого народу та що вони намагаються зробити", - сказав Зеленський.

У жовтні-листопаді Росія здійснила кілька масованих атак на, серед іншого, українські об'єкти енергетики. За даними уряду, після російських атак майже половина енергосистеми України була виведена з ладу. За матеріалами Крим.Реалії.