Путін оголосив часткову мобілізацію

2022-09-21 10:05

Майже через сім місяців після початку війни проти України президент Росії Володимир Путін розпорядився про часткову мобілізацію в Росії. У телевізійному виступі Путін заявив, що ухвалив таке рішення за пропозицією Міноборони та підписав відповідний указ.

Путін у своєму зверненні до громадян зазначив,  що міру про часткову мобілізацію вжито для захисту Росії, її суверенітету, територіальної цілісності та забезпечення безпеки російського народу.

Цієї середи розпочнеться часткова мобілізація.

«Призиваються лише ті громадяни, які перебувають у запасі, а особливо ті, хто проходив службу в збройних силах, має певні військові спеціальності та відповідний досвід. Ті, хто призваний на строкову службу, обов’язково пройдуть додаткову військову підготовку перед відправкою у свою частину», – сказав Путін.

Крім того, Росія хоче збільшити власне виробництво зброї.Для цього він розпорядився збільшити необхідні кошти, про що заявив у своєму телевізійному виступі. Путін звинувачує Захід у ядерному шантажі Росії. Путін сказав, що у Росії є «багато зброї, якою вона може відповісти».