Засновників телеграм-каналу NEXTA обвинувачують в організації заворушень у Білорусі

2020-11-05 10:45

Засновника та ексредактора телеграм-каналу NEXTA-Live, який висвітлював протести в Білорусі, звинувачують за трьома статтями Кримінального кодексу.

Про це повідомляє TUT.BY.

Відносно Степана Путило і Романа Протасевича винесли постанови про залучення їх як обвинувачених в організації масових заворушень і групових дій, які грубо порушують громадський порядок - ст. 293, ст. 342 Кримінального кодексу Білорусі, повідомляють в СК Білорусі.

"Крім цього, стосовно вказаних осіб порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 130 Кримінального кодексу Білорусі у зв'язку з вчиненням умисних дій, спрямованих на порушення соціальної ворожнечі за ознакою фахової приналежності, яка стосується двох професійно-соціумных груп - представників влади та правоохоронців, з серпня по вересень поточного року з допомогою створених і керованих ними телеграм-каналів", - додали у відомстві.

Видання зазначає, що обвинувачені Степан Путило і Роман Протасевич перебувають у міждержавному розшуку. А Telegram-канал NEXTA-Live і логотип NEXTA визнані судом екстремістськими матеріалами. За матеріалами УНІАН.